Yozgat’ın Yerköy ilçesinde Türk Polis Teşkilatı’nın 179. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla düzenlenen törende, şehitlik anıtına çelenk sunumu yapıldı. Yerköy İlçe Emniyet Müdürü Adem Dülger, Türk Polis Teşkilatının huzur ve güvenliği sağlamak için büyük bir gayretle çalıştığını belirtirken, Belediye Başkanı Fatih Arslan da polis teşkilatının halkın can ve mal güvenliği için çalıştığını vurguladı.