Kızılcık Şerbeti’ne Eylem Tok sahnesi: Oğuz Murat Aci^yi unutturmadılar

Dizide Ömer’in Metehan’a aldığı arabayla Metehan bir araba çetesiyle arkadaş olurken son bölümde yarış yapan Metehan arabasını arkadaşı Ateş’e kaptırdı.

Araba yarışlarına katılan Metehan’ın aracıyla hız yapan arkadaşı Ateş araçla kaza yaparken 1 kişinin ölümüne sebebiyet verip doğrudan annesini aradı.

Söz konusu bu sahne akıllara ilk olarak Eylem Tok ve oğlunu getirdi. Dizide Evrim Alasya’nın hayat verdiği Kıvılcım karakteri ise yaptığı televizyon programında Eylem Tok’a seslenerek;

‘TEK SUÇLU SİZSİNİZ’

‘Her anne baba evladını korumak ister. Ama anne baba olmak adaletsiz olmak değildir ve olmamalıdır. Birinin canı yanarken bu başkasının yanına kar kalmamalıdır. Bir çocuk bir kazaya karışmış ve çok büyük bir kazaya sebep olmuş. Çocuğunu kurtarmaya çalışarak ona iyilik yapmaya çalışan anneye sesleniyorum ‘Oğlunuzun hayatını mafettiniz. Onu bir nefret objesi haline getirdiniz. Bir kazayı cinayete dönüştürdünüz. Bu olayda tek suçlu kişi sizsiniz.

NE OLMUŞTU?

İstanbul Eyüpsultan’da 1 Mart günü arızalanan ATV motorunu emniyet şeridinde durarak kontrol eden gruba, lüks ciple çarpan sürücü kaçtı. Kazada 29 yaşındaki Oğuz Murat Aci hayatını kaybetti, 4 kişi de yaralandı. Kazayı yapan aracın sürücüsü ise yazar Eylem Tok ile ünlü estetik doktoru Op. Dr. Bülent Cihantimur’un, 17 yaşındaki oğlu T.C. çıktı. Eylem Tok daha sonra oğluyla birlikte önce Mısır’a daha sonra da ABD’ye kaçmıştı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir