Vakıf GYO, Avrupa Kalite Yönetim Vakfı’ndan ödül kazandı

Vakıf GYO’dan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Vakıf GYO Genel Müdürü Onur İncehasan 2023’te kazanılan Türkiye Mükemmellik Büyük Ödülünün ardından çıtayı yükselterek uluslararası seviyeye taşıdıklarını belirtti.

İncehasan, “2024 yılında kazandığımız EFQM Küresel Ödülü ile şirketimizin başarılarını taçlandırıyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bizleri her daim destekleyen başta VakıfBank Genel Müdürümüz Sayın Abdi Serdar Üstünsalih olmak üzere VakıfBank üst yönetimine ve bu başarıda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

“VAKIF GYO EN YÜKSEK PUANI ALAN KURULUŞ SEÇİLDİ”

EFQM ödül süreci son derece zorlu ve rekabetçi bir ortamda geçtiğini aktaran İncehasan şu değerlendirmelerde bulundu:

“Sürece katılan organizasyonlardan kalite yönetimi, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik konularında en yüksek standartları karşılaması bekleniyor. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen deneyimli ve bağımsız değerlendiriciler şirketimizin tüm iş süreçlerini titizlikle incelendiler ve sonucunda Vakıf GYO’yu 7 diamonds (yıldız) kategorisinde en yüksek puanı alan kuruluş olarak bu prestijli ödüle layık gördüler.

Böylece, şirketimiz hem EFQM Küresel Ödülü almaya hak kazandı hem de Vakıf GYO’nun Entegre Yönetim Modeli uluslararası düzeyde tescillenmiş bir model haline geldi. Gururunu yaşadığımız bu başarıları sürdürülebilir hale getirmek istiyor, sektörümüzde örnek gösterilen bir şirket olmak hedefimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz.”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir